Par mums

Kādēļ jāizvēlas tieši mūsu tandiri?

Mēs esam ražotāju rūpnīcu tiešais pārstāvis Latvijā un Baltijas valstīs, līdz ar to Jūs par tiem nepārmaksāsiet starpniekiem.

Mūsu piedāvāto tandiru ražošanā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi un ekoloģiski tīri izejmateriāli. Mēs pārbaudām visu tandiru ražošanā izmantoto materiālu kvalitāti. Gatavā izstrādājuma augsto izturību nodrošina izejmateriālu speciāla apstrāde pirms ražošanas.

Sevišķu uzmanību mēs pievēršam modeļu sortimentam. Tandiru plašais piedāvājums ietver amatieru modeļus lietošanai mājas apstākļos, kā arī profesionālus modeļus restorāniem un kafejnīcām.

Mūsu veikalos Jūs varēsiet atrast sev piemērotu tandiru un iegādāties to par visizdevīgākajām cenām. Tikai pie mums Jūs varat piemeklēt dažādus tandiru piederumus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas.VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Aicinām Jūs kļūt par mūs partneri!

Mēs turpinām aktīvi paplašināt dīleru tīklu visos Latvijas un Eiropas reģionos. Veiksmīga partneru kopdarbība balstās uz elastīgiem sadarbības nosacījumiem un individuālu pieeju katram dīlerim, ņemot vērā biznesa attīstības īpatnības Jūsu reģionā.

Ja Jums ir jautājumi par sadarbību ar dīleriem, zvaniet pa tālruni:   +371 28886262

img
img