Kā pasūtīt? 
1.  Preces var iegādāties jebkurā no mūsu veikaliem. Jūs varat apmeklēt mūsu veikalu, saņemt konsultācijas par tandira izvēli un aplūkot paraugus – veikalu adreses norādītas sadaļā “Kontakti”.
2.  Preces var pasūtīt elektroniski. Mūsu interneta vietne ir pilnvērtīgs tandiru un to piederumu interneta veikals. Izvēloties Jūs interesējošo tandiru no kataloga, ievietojiet preci virtuālajā grozā un pēc tam noformējiet pasūtījumu. Jums būs jānorāda tikai savi pamatdati – anketas aizpildīšanai būs jāvelta vien pāris minūtes. Norādiet savu e-pasta adresi, jo uz to tiks nosūtīta informācija par Jūsu pasūtījumu un rēķins apmaksai. 
3.  Pa tālruni var pasūtīt preces ar piegādi. Ja Jums nepatīk aizpildīt pasūtījuma veidlapas un Jūs labprāt runātu ar konsultantu, gaidīsim Jūsu zvanu pa jebkuru tālruņa numuru, kas norādīti sadaļā “Kontakti”.
4.  Preces var pasūtīt elektroniskā veidā, rakstot uz e-pasta adresi:  info@tandirs.lv  

UZMANĪBU!!! Ja Jūsu elektroniskā pasta kastīte atrodas domēnā "GMAIL.COM" , tad, gaidot pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu, lūdzam Jūs pārbaudīt "SPAM-BOX" un "DRAFT-BOX".


Pasūtījuma veikšanai nepieciešamie dati:
1.      E-pasta adrese (vēlams)
2.      Tālrunis (obligāti)
3.      Vārds, uzvārds
4.      Personas kods (nav obligāti)
5.      Komentārs (nav obligāti)
6.      Piegādes adrese (pilsēta, iela, pasta indekss, saņēmēja vārds, tālrunis)
  
Vēlāk Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas prece tiks piegādāta 1-2 dienu laikā Jūsu mājās vai birojā (līdz 4 darba dienām lielas noslodzes gadījumā). Preču piegāde nenotiek brīvdienās un svētku dienās. Preču piegādes laiks var būt ilgāks, ja kavējas pārskaitījumi starp dažādām bankām.

Ja preces nepieciešamas steidzami, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 28886262 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā, kas atrodas Katlakalna ielā 13, Pļavniekos. Iebraukšana no Lubānas ielas.


Vairumpircējiem:
1.  Preces var nopirkt jebkurā no mūsu veikaliem (skat. sadaļā “Kontakti”), uzrādot balto klienta karti vai vairumtirdzniecības cenu lapu.
2.  Noformēt pasūtījumu ar piegādi iespējams elektroniskā veidā, papildus norādot uzņēmuma nosaukumu un komentāros – Jūsu individuālo katras preces cenu (ja tas netiks izdarīts, Jums tiks nosūtīts rēķins ar standarta mazumtirdzniecības cenām)
3.  Komentārs (nav obligāti)
4.  Piegādes adrese (pilsēta, iela, pasta indekss, saņēmēja vārds, tālrunis)

Vēlāk Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas prece tiks piegādāta 1-2 dienu laikā Jūsu mājās vai birojā (līdz 4 darba dienām lielas noslodzes gadījumā).


Preču cenas:
Cenas veikalos un interneta vietnē var atšķirties. Konflikta situāciju novēršanai lūdzam reģistrēt produktu ONLINE režīmā interneta vietnē, lai nofiksētu zemo cenu un par šo cenu iegādātos izvēlēto preci uz vietas mūsu veikalos.
 
 
Apmaksas veidi:
Mūs veikalos Jūs varēsiet norēķināties par pirkumu skaidrā naudā vai ar bankas karti. Preces ar piegādi Latvijā vai Eiropā izsūtām tikai pēc priekšapmaksas saņemšanas mūsu uzņēmuma bankas kontā.

Samaksu ar pārskaitījumu var veikt tikai kā priekšapmaksu, izņemot pastāvīgos klientus, ar kuriem noslēgti sadarbības līgumi vai dīleru vienošanās.


 Nosaukums:
  SIA "SHEVLAD"
 Reģ.numurs: 
 LV40003842925
 Juridiskā adrese:
 Jukuma Vācieša 7-16, Rīga, LV-1021
 Banka: 
 AS "CITADELE"
 Kods: 
PARXLV22
 Konts: 
  LV08PARX0012726230002
 Tālr.: 
 +371 28886262


Piegādes cenas:
Piegādes maksa ir atkarīga no svara un apjoma, un katrā gadījumā tiek aprēķināta individuāli.
1.       Piegāde Rīgas robežās BEZ MAKSAS. 
2.       Piegāde Rīgas rajonā no 15 eiro.
3.       Piegāde Latvijā no 20 eiro.
3.       Piegāde Lietuvā no 30 eiro.
4.       Piegāde Igaunijā no 30 eiro.
5.       Piegāde Eiropā no 50 eiro.
6.       Piegāde citās valstīs tiek aprēķināta individuāli.

Ieteikumi preču saņemšanas brīdī:
Lai izvairītos no strīdus situācijām, stingri iesakām rūpīgi pārbaudīt komplektāciju, tandira kvalitāti, lai tam nebūtu bojājumu, un pārliecināties, vai ir pareizi aizpildīti pavaddokumenti. Parasti konfliktsituācijas nerodas, jo mēs rūpīgi iepakojam izstrādājumu, pasargājot to no bojājumiem. Tomēr saņemšanas brīdī, pirms ekspeditoru dokumentu parakstīšanas, pārbaudiet izstrādājuma stāvokli.

Preču uzglabāšana!

Preces uzglabāšanas noteikumi- uzglabājot preci uz Eiro paletes (Epal).
Pirmās 7 dienas, kopš preces iegādes brīža,  tiek uzglabāta bezmaksas;
Ja prece tiek uzglabāta vairāk kā 7 dienas, tad maksa par Eiro paletes (Epal) uzglabāšanu 10€ nedēļā!